Kdo jsme ?!

Vážení zákazníci , 

dovolte nám napsat něco o nás .. :-) 

Jsme síť nejen internetových obchodů,která začala vznikat už v roce 2011 . Naše jádro tvoří k dnešnímu dni spousta webů s různou tématikou postavenou tak , aby zákazník dostal vše co si jeho srdce žádá a co je v našich silách splnit :-)

Mezi naši největší chloubu rozhodně patří Zigishop.cz ..Jedná se o internetový obchod , ve kterém naleznete vše pro děti ,potřeby pro domácí mazlíčky,na zahradu či např. dílenské potřeby . Na Zigishop.cz máme přes 4000 kusů produktů a to už je pořádná dávka , nemyslíte :) ?

Mezi naše další perly patří Volnypad-vetrnytunel.cz . Jedná se web,který svým zaměřením nadchne každého , kdo žije teď a tady nebo takového zákazníka, který chtc darovat vzpomínku na celý život. Prioritně se zaměřujeme na oblíbený let ve větrném tunelu , který patří mezi nejprodávanější zážitky vůbec.

Nyní s novinkou a to létáním ve virtuální realitě ( více informací ZDE )

Co tam máme dál ? :-)

Chodíte rádi na hokej , fotbal či třeba fandit na volejbal ? V tom případě je BubenNaFandeni.cz obchodem právě pro Vás... Tento obchod je zaměřený pro fanoušky , kde najdete bubny na pochod či fandění různých velikostí.V nabídce naleznete malé , střední i velké bubny :-)